Fransa, Belçika, İsviçre, Kanada gibi ülkelerde Fransızca SEO hizmeti sayesinde arama sonuçlarında hızlı, kolay şekilde görünür olabilirsiniz. Yabancı dilde web sitesi tasarımları yapan pek çok Fransızca SEO Ajansı, ülkemizde bulunan, yurt dışında ve Fransızca konuşan, Belçika, İsviçre, Kanada gibi ülkelerde satış hizmeti sunma, pazarlama yapmak amacıyla Fransızca SEO hizmetlerinden faydalanır. Fransızca konuşan ülkeler Fransa başta olmak üzere İsviçre, Belçika, Kanada gibi pek çok ülkede Fransızca SEO hizmeti aktif şekilde tercih edilmektedir. Şirketinizin yurt dışı pazarının genişlemesi için Fransızca SEO hizmeti veren sosyal medya içerik uzmanlarından yararlanabilirsiniz.

 

Fransızca SEO Hizmeti Yaptırmak için Neler Gerekir?

Fransızca SEO hizmetinden yararlanmak için öncelikle Fransızca uyumlu, Fransızca web sitesi tasarımı, meta alanlarının yönetilmesi için Google Search Console coğrafi lokasyonlarının belirlenmesi gerekir. Bunun için web sitesi dil paketlerinin yanı sıra pek çok web dil tasarım hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Fransızca seo hizmeti sunan web siteleri Fransızca alan adı uzantısına sahip olup Google tarafından kolay fark edilmenizi sağlar. Google arama motorlarında daha iyi pozisyon almanız için global alan adı uzantınız .com ,.net gibi uzantılara sahip olmalıdır. Kurumsal SEO uzman paketi, Fransızca SEO hizmeti paketine bütçenize uygun olarak sahip olabilirsiniz.

 

Fransızca Türkçe SEO Nasıl Yapılır?

Fransızca Türkçe SEO çalışması için seçtiğiniz hediyelik ürünler, elektronik eşya, cep telefonu aksesuarı, cep telefon kılıfı, laptop ekran koruyucu gibi konular üzerinde araştırma yapmanız önerilir. Terimlerin iki dildeki karşılıklarını da araştırmanız önerilir. Arama hacimlerini tespit ettikten sonra içerik yönetimini plânlamalısınız. Meta etiketinde Fransızca, Kanada, Belçika, İsviçre ülke kodlarının yer alması gerekir.  Satış sitelerinde arama birimi olarak Euro, Kanada doları, İsviçre frangını seçtikten sonra site haritasında Fransızca ve Türkçe sayfalarını alternatif olarak belirlemelisiniz.

İşlemleri doğru, eksiksiz şekilde yaptıkça, tecrübe kazandıkça Fransızca dilinde fayda sağladığı tespit edilen diğer SEO çalışmalarından da faydalanabilirsiniz. Fransızca dünyada en çok konuşulan, ülkemizde oldukça popüler hale gelen 5 dil arasında yer alır. İngiltere’den sonra dünyadaki en büyük etki alanına sahip olan Fransızca, İngilizce kadar olmasa da geniş kullanım ağına sahiptir. Sağlık, e-ticaret, emlak, turizm sektörü olmak üzere pek çok sektörde tercih edilen Fransızca SEO hizmeti çalışmaları ürün ve hizmet tanıtımlarının yanı sıra sitenizin uzun süre güncel şekilde kalmasını sağlar. Bu sayede yurtiçi, yurt dışı pazarında yıllarca kalarak marka bilinirliliğinizi,  popülerliğinizi artırabilirsiniz.