SEO, bir web sitesinin adeta temel taşıdır. Web sitesinin, arama motoru sıralamasında en üst sıralaya taşıyan SEO sayesinde firma önemli bir kitleyi kazanabilir. Bunun yanı sıra firmayı / web sitesini uluslararası tanıtmak istiyorsak İngilizce SEO hizmeti alınması gerekir.

İngilizce SEO hizmeti sayesinde dünyanın her noktasından web sitenize erişim sağlanır. İngilizce hazırlanması gereken metinler için profesyonel bir SEO hizmetinin alınması ise web sitenizi bir adım daha öne taşıyacaktır. Bunun için İngilizce diline hakim olan profesyonel SEO danışmanları ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Web sitenizin uluslararası üne kavuşması ve bilinirlik kazanması için, İngilizce SEO hizmeti alabilirsiniz. Hedef kitle kapasitesinin yanında İngilizce içerikler sayesinde, web sitenizin büyümesine olanak sağlanır.

 

İngilizce SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

İngilizce siteler için gerçekleştirilen SEO çalışmaları, Türkçeden çok da farklı değildir. Bununla beraber göz önüne alınması gereken bazı incelikler vardır. Bunlar incelikler;

  • İngilizce dil yapısına uygun olan metinlerin hazırlanması önemlidir. Bu sebeple dil konusunda yetkili kişilerle çalışılmalıdır.
  • Ülkelerde arama sonuçlarında farklılık gösterilmesinin nedeni araştırılması ve buna yönelik hazırlıklar yapılmalıdır.
  • URL yapısının stratejisinin belirlenmesi gerekir. Uluslararası düzeyde erişebilir konumda olmalıdır.
  • Sosyal medya etkin bir şekilde kullanılmalıdır. Hedef kitlenin web sitesinin keşfetmesi konusunda sosyal medya avantaj sağlayacaktır.
  • Konum detayları göz önüne alınmalıdır. Uzak yerlerde bulunan kişilerin erişimi uzun sürebilir.

 

İngilizce SEO Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngilizce SEO hizmeti sunarken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Site içerisinde yer alan meta etiketlerini kullanırken, anahtar kelimeler yardımıyla yükseliş yakalayabilirsiniz. İngilizce SEO Hizmeti gerçekleştirirken, sitenin yönetim araçları kısmından konumu yurt dışı olarak belirlemeniz gerekir. İngilizce SEO hizmeti içerisinde yurt dışı bağlantılı bir hosting almak oldukça işe yarayan bir yöntemdir. Ayrıca backlink yurt dışındaki yabancı sitelerden alınmış olursa, web sitesi sıralamada üstlere taşınmış olur.

İngilizce SEO hizmeti sunarken özgün içerik hazırlanması noktasında dikkatli olmalısınız. Ayrıca düzenli paylaşılan tanıtım yazıları sayesinde etkileşim üst seviyede kalır. Düzenli ve özgün içerik paylaşımı sayesinde sitenin hedef kitleye ulaşması sağlanır.